[Özel Programlama Yazılım]

İşinize ve İş Kategorinize Özel Yazlımlar Kodluyoruz...

Paket Programlar ile istediği proje yönetimini sağlayaman firmalar için özel olarak terzi dikimi yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz süreç yazılımları, müşteri yönetim yazılımları ve Özel ERP yazılımları ile fırmanıza ait tüm işleri tek bir yazılım ile kontrol altına alabilirsiniz.
Özel yazılım geliştirme sürecinde, proje yönetim yazılımı ile tüm akışı takip edebilirsiniz.
Firmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor, tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz.

[Özel yazılım nedir?]

Şirketler her zaman belli bir işleyiş ve düzene göre çalışmaktadır.

 Sektör ya da yapılan iş ne olursa olsun bu değişmez. Bu her işletmenin aynı işi yaptığı anlamına gelmemektedir.
Planlı şekilde işlerini yürüten işletmeler belli bir düzen içerisinde ilerlemeleri sebebiyle kar artışı göreceklerdir. Küçük işletmeler bu plan ve programlarını manuel şekilde gerçekleştirebilirken büyük işletmeler için bu durum imkânsızdır.
İşletmeler için veri çok önemlidir. Elinde var olan veriyi kullanarak analiz ederek çeşitli fırsatlar ve riskleri önceden görerek hareket etmelerini kolaylaştırması sebebiyle önemlidir.
Veri elde etmek için çeşitli yazılımlar kullanılmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz yazılımlar veya programlar şirketlerin bünyelerinde barındırdıkları bütün veriyi otomatik olarak elde ederek şirketlere bazı faydalı öneri ve çıkarımlarda bulunmaktadır.
Şirketlerin karlı hamleler yapmalarına yardımcı olurken diğer taraftan olası riskler ile karşılaşıldığı zaman kriz yönetiminde yardımcı olmaktadır.
Her yazılım aynı değildir. Bazıları mevcut iş akıcı içinde tek bir ürün üzerinden yönetmektedir. Piyasada birçok paket program bulunmaktadır. Şirketlerin bünyelerinde barındırdıkları veriyi analiz ederek faydalı bilgi öneriler de bulunacağını vaat etmektedir.
Yazılım firmaları çeşitli özellikler bulunan modülleri bir araya getirerek paket yazılımlar hazırlamaktadır. Şirketler bu paketlerin içeriğini inceleyerek ihtiyacına en uygun paketi seçmektedir. Bu paketlerin bazı avantaları ve dezavantajları bulunmaktadır. Dezavantajları ortadan kaldırmak için çoğu şirket kendi özel ihtiyaçlarına yönelik özel yazılımlara başvurmaktadır.