Yetkili Bayi

ETA Ticari Programlarının bayii olan Çıtaklar Bilişim aynı zamanda kaliteli hizmeti ile çözüm ortağı da olarak, sahadaki tecrübeleri sayesinde büyük bir müşteri portföyüne ulaşmaktadır. Alanında uzman, yetkin ve tecrübeli personelimiz, verdiği özel hizmetleri ile hem yeni müşteri kazanımları sağlamakta hem de bilgi ve donanımını müşterilerine aktararak özel hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel yazılımlar üreterek bu alanda önde gelen bir kuruluş olmuştur.

ETA bayilik verirken, yeteri donanıma ve yeterli personele sahip olmayı, üç aşamadan oluşan eğitim sürecini tamamlamayı şart olarak öne sürmektedir. Alınacak eğitime düzenli aralıklarla devam edilmesi mecburidir. Müşteri memnuniyetini odak noktası alarak çalışanlarını da bu doğrultuda müşteri odaklı eğiten ETA, bu şekilde kaliteli hizmetinin yanında, müşteri beklentilerini göz önünde bulundurmayı prensip edinmesiyle de ilk tercih edilen firmalardan birisi olmuştur.

Hazırladığı kampanyalar ile ürün ve hizmetlerini sunan firma, müşterilerinin tam desteğini alarak onların isteklerini ve taleplerini karşılaşmakta, aynı zamanda ticari hayatındaki tecrübelerinden yararlanmaları için de geniş bir kitleye danışmanlık hizmeti vermektedir. ETA Bilgisayar Programlarının kaliteli ve dürüst ticari faaliyetlerinin kolu ve onun bayilerinden birisi olan Çıtaklar Bilişim, profesyonel çalışmaları ve bilgisayar deneyimi sayesinde ETA’ya eğitim ve satış konusunda destek vermektedir. ETA Bilgisayar programlarının satışı, tanıtımı ve eğitimi konusunda uzun yıllar boyunca müşterilerine hizmet vermeyi ve onlara en iyisini sunmayı amaçlayan firmamız, satış öncesinden başlayarak her türlü konuda yanınızda olup, iş hacmini artırma yolunda önemli bir destek sağlamaktadır.

Yerinde ETA Eğitim Destek Hizmeti

Çıtaklar Bilişim olarak, ETA ürünlerini kullanmak ve satın almak isteyen müşterililerimize yine ETA’nın eğitim sürelerine ve şartlarına bağlı kalarak, gerekli teknik desteği, ürünün en etkili bir şekilde kullanılabilmesi için yapılması gerekenleri önceden planlayarak, sistematik bir şekilde anlatmaktayız. Bu eğitimi almak isteyen müşterilerimiz randevu alarak Yerinde Eğitim Ve Destek Hizmetlerimizden yararlanabilirler.

ETA Telefon Destek Hizmeti

ETA ürünlerini kullanan müşterilerimiz gerekli gördüklerinde ve basit sorunlarla karşılaştıklarında telefonlarımızı arayarak teknik destek de alabilmekte ve sorunlarına çözüm bulabilmektedirler. ETA muhasebe programıyla ilgili telefon ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır.

Teknik Destek Hizmeti

Teknik destek hizmeti,Çıtaklar Bilişim ürünlerini kullanan müşterilerimizin bu ürünleri daha etkili ve verimli kullanabilmeleri için verilen, sorunların çözümünü sağlayıp bilgisayar sistem, veritabanı, network kontrolünü yapan bir hizmettir. Müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda Yazılım Geliştirme Hizmeti ile sunduğu ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

Bakım Anlaşması

ETA Ticari Programlarını satın alan ve kullanan müşterilerinin eğitimde yaşayabilecekleri eksiklikleri tamamlamak, yaşanacak aksaklıkları zamanında giderebilmek, aynı zamanda ürünleri gözden geçirerek çalışma ortamlarını denetlemek ve her türlü probleme anında müdahale edebilmek için bakım anlaşması imzalamaktadır.

  • ETA programlarımüşterilerimize en uygun fiyatlarla ve esnek ödeme seçenekleri ilesunulur.
  • ETA programları hakkındabilgi alabilmek, her türlü sorunuza cevap bulmak için bizimle iletişimegeçebilirsiniz.
  • Eylül Yazılım deneyimlipersoneli ile ETA Bilgisayar Programlarının yetkili bayisi olup aynı zamandasatış öncesi, sonrası ve eğitim aşamalarında destek hizmetlerivermektedir.
  •  ETA Bilgisayar Programları alanındaeğitim görmüş, uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin yanındaolarak her türlü hizmeti ve desteği sunmaktadır.

Uzak Masaüstü Destek Hizmeti

ETA muhasebe programıyla ilgili uzak masaüstü programları yardımı ile kolayca ve anında destek alabilirsiniz. Teknik destek personellerimiz sizleri iş kaybına uğratmadan en kısa süre içerisinde karşılaştığınız problemlerin çözümü için çalışmaktadır. 

Eta Uzak Masaüstü Destek Hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir. Yıllık bakım anlaşması kapsamında uygun maliyetli çözümler ile destek hizmetini satın alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti

Müşterilerimizin ETA Ticari Programlarını etkin bir şekilde kullanıp, ortaya çıkan özel yazılım ihtiyaçlarını belirleyebilmek, aynı zamanda bu yazılımların hazırlanmasından hayata geçirilmesine ve mali, finansal açıdan en uygun hale getirilmesine kadar pek çok aşamayı doğru ve kaliteli bir şekilde yürütebilmek için danışmanlık hizmeti verilmekte; yine profesyonel ekibi ile birlikte ERP aşamaları, depo otomasyonu, barkod çözümlemeleri ve diğer bütün uygulamalar içinde de müşteri istekleri karşılanmaktadır.

Yazılım Geliştirme Hizmeti

Eta bayisi olan firmamız, ETA Ticari Programları ile birlikte çalışarak kullanıcılarına bu doğrultuda yazılımlar üretmekte; yine müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda Yazılım Geliştirme Hizmeti ile sunduğu ürünlerin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır.