[ÇITAKLAR BİLİŞİM HİZMETLERİ]

Teknolojiye yön veren ürünler, geliştirme hedefi,
azmi ve bilgi birikimine sahip bir bilişim şirketiyiz.

IT çözümlerinde sektöründe öncü firmalarıyla çalışıyoruz, donanım ve yazılım ihtiyaçlarımızı uygun fiyatlara sahip ve yüksek kaliteli ürünlerle sağlıyoruz. Ana dağıtıcı, sağlayıcı yada bayisi olduğumuz ürünleri en iyi fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz.

ÇIKTAKLAR BİLİŞİM HİZMETLERİ, 1990 yılında Mehmet Çıtak tarafından kurulmuş olup, Trakya ETA Ana Bayi olarak yılların tecrübesi ve deneyimi ile profesyonel hizmet vermektedir. Fabrika Otomasyon,  Devam Kontrol Sistemleri, Özel Programlama, Web Yazılım & Tasarım, Bilgisayar Yedek Parça ve Teknik Servis olarak hizmet vermektedir

ETA’NIN ÜRÜN VE HİZMET YELPAZESİ

ETA Bilgisayar’ın şu anda piyasada bulunan ürünleri üç gruba ayrılmaktadır. Ürün listesinin büyük bir kısmını oluşturan ticari uygulamalara ek olarak ofis uygulamaları ve özel sektörel uygulamalar bulunmaktadır. ETA, ticari uygulamalar konusunda komple çözümler sunma çabasının bir parçası olarak yıllardır oto satış ve servisinden, perakende satış otomasyonuna, akaryakıt istasyonu otomasyonundan, muhasebe büro otomasyonuna, üye ve aidat takibinden adisyona uzanan geniş bir yelpazede programlar üretmekte ve bu konuda araştırma-geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet yelpazesinde ise program yenilemeleri, ücretsiz seminerler, eğitim yayınları dizisi ve internet sayfası sayılabilir.

ETA’NIN BAYİ TEŞKİLATI

ETA Bilgisayar, programlarını tanıtmanın, müşterisine ulaşmanın ve kullanıcılarına destek vermenin en sağlıklı yolunun yurt çapında geniş bir bayi ağı kurulması olduğunu kuruluşundan itibaren anlamıştır ve bayileriyle bir bütün olarak çalışmaktadır. ETA’nın Anadolu genelinde yaygın bir bayi teşkilatı bulunmaktadır. ETA’nın iki kademeli bayilik sistemine kabul edilen bayilerde sıkı hizmet kalitesi şartları gözetilir. Bayilerin üç aşamalı bir eğitim programını başarıyla tamamlamış yeterli sayıda eleman bulundurmaları ve eğitimlerine düzenli aralıklarla devam etmeleri zorunludur. Bayilerin müşteri ile ilişkileri ve sundukları hizmet kalitesi özel bir ekiple sürekli denetim altında tutulur ve özel eğitimden geçmiş bir departmanın sürekli faaliyetleri ile her bakımdan desteklenir. ETA, Türkiye çapında ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 1000’i aşkın faal bayii aracılığıyla müşterilerine satış ve destek hizmeti vermeye devam etmektedir.

ETA’NIN EĞİTİME KATKISI

ETA Bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe eğitimi verilen Üniversite, Meslek Yüksekokulu, Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi gibi eğitim kurumlarına verdiği ücretsiz yazılım, yardımcı materyal, ders planları, monografiler, soru bankaları ve örnek uygulamalar benzeri ücretsiz desteğe ek olarak, öğretim görevlilerine ve öğrencilere verdiği ücretsiz eğitimlerle de Türkiye’ye yetişmiş eleman sağlanmasına katkıda bulunmayı bir görev bilir. ETA’nın Eğitim Yayınları dizisinin bir parçası olan ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde müfredat kapsamında kullanılan kitapları sayesinde her yıl binlerce öğrenci ETA Programları ile tanışmaktadır.

NEDEN ETA ?

ETA Bilgisayar, büyük önem verdiği müşteri memnuniyetinin ve popülaritesinin bir tesadüf eseri olmadığını yıllar boyunca ispatlamıştır. Müşterilerini yakından takip eden ve ihtiyaçlarını karşılayan ETA, niye tercih edildiğini araştırmakta ve bu yönlerini daha da geliştirmeyi bir görev kabul etmektedir. ETA müşterileri ve bayileri birçok farklı nedenden dolayı ETA’yı tercih ettiklerini ifade etmektedirler. Bu nedenlerin arasında müşteri memnuniyeti, yaygın kullanım, satış sonrası destek, müşteri eğitim kalitesi, modüller arası entegrasyon, sağlam altyapı, esnek yapı, veri güvenliği, detaylı raporlamalar, kurumsal destek ve güvence, uygun fiyat, öğrenim kolaylığı, yaygın donanımlara uyum, merkezde ücretsiz eğitimler, kullanım kolaylığı, kolay menü kullanımı, yılların birikim ve tecrübesi, hızlı kullanım özelliği, garanti süresi uygulaması, yaygın bayi ağı, garanti süresince ücretsiz updateler, kalifiye destek personeli tarafından verilen telefon destek hizmeti, network’e uyum, pratik klavye kullanımı, sorunsuz çalışma, modüler yapı, geniş kapsam, yaygın işletim sistemlerine uyum, müşterinin yerinde eğitim ve destek, kapsamlı mevzuat değişikliklerine sürekli uyum bulunmaktadır ve bu övgüler ETA’yı daha iyi olmaya teşvik etmektedir.

ÇITAKLAR BİLİŞİM HİZMETLERİ Esentepe Mah. Adnan Doğu Cad. 2. Sk. No: 2 A Blok /25 Çorlu – TEKİRDAĞ
(0282) 654 33 33 – 0532 656 44 54 | info@citaklarbilisim.com

× WhatsApp